Dwa domy Głosków na 3700 m2 działki 1,8 mln.

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
1 800 000 PLN, Pow. 240 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
240 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Głosków
Rok budowy:
1993
Piętro:
0 na 2
Numer oferty:
ARM938775
Powierzchnia działki:
3 800 m2
Cena za m2:
7 500 PLN
Wspaniała  oferta  sprzedaży  dwóch  domów  i  stodoły,  usytuowanych  na  działce  o  powierzchni  3700  m2,  w otulinie Chojnowskiego Parku Chojnowskiego, w miejscowości Głosków gmina Piaseczno.

Wyjątkowo atrakcyjne ukształtowanie terenu, działka ma nieregularny kształt, jest ogrodzona, teren bardzo zróżnicowany, graniczy z gminną drogą asfaltową i pełną infrastrukturą. 

Pierwszy dom stoi przy ulicy, wybudowany jest z czerwonej cegły, ma około 100 lat, jest w dobrej 
kondycji, wymaga jednak remontu. Wyposażony jest w stare drewniane meble, które można odrestaurować, 
jest cały czas ogrzewany.

Drugi, zamieszkały budynek, jest bardzo przestronny, jasny, wygodny, ciepły, wybudowany dla siebie, z dbałością o ekologiczne materiały, znajduje się w głębi nieruchomości, pięknie otoczony drzewami i krzewami, dobrze nasłoneczniony, 
Ściany zbudowane z pustaków keramzytowych czyli najlepszego, najzdrowszego, najcieplejszego i paroprzepuszczalnego materiału.
Na parterze domu znajduje się powierzchnia do aranżacji z wyjściem na taras i ogród, obecnie użytkowana jako pomieszczenie biurowo - gospodarcze, łazienka, kotłownia, bardzo wygodne, szerokie schody.
Garaż w bryle budynku.
Na podłodze parkiet i deski. Okna drewniane.
Piętro to duża, jasna otwarta przestrzeń około 60 m2 z wydzieloną strefą salonu z balkonem, jadalni i kuchni z oknem. Oddzielny gabinet. duża jasna łazienka z oknem.
Na poddaszu są trzy sypialnie z balkonami, garderoba i duża łazienka z oknem. Pokoje są ustawne.
Do zagospodarowania duża powierzchnia pod dachem.
Obydwa budynki posiadają wszystkie media miejskie : wodociąg, kanalizację, prąd, gaz oraz światłowód. 

Siedlisko to, świetnie spełniałoby rolę zajazdu z restauracją i wypoczynkiem.

Zapraszam do kontaktu  i na prezentację.
Oferta godna polecenia !!!















wjeżdżając na 




Nieprawidłowy adres E-mail