Konstancin-Jeziorna

Dom (Wolnostojący) na wynajem
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 490 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Liczba pokoi : 9
  • Lokalizacja : Konstancin-Jeziorna
  • Numer oferty : 694551
  • Cena za m2 : 22.45 PLN

Rezydencja położona jest na zacisznej leśnej działce w samym sercu Konstancina.Strefa A.

Wyróżnia się własnym kortem, dużymi pomieszczeniami na parterze i w przyziemiu oraz 4 apartamentami na piętrze.
Automatycznie otwierana brama na posesję umożliwia wygodny podjazd pod wejście główne. Tuż obok usytuowano garaż na 2 samochody; wiatę na dodatkowy podjazd oraz miejsce postojowe dla kolejnych 2-ch samochodów. Na działce porośniętej drzewami iglastymi i liściastymi, znajduje się kort do tenisa z oświetleniem, umożliwiającym grę po zmroku.
Rezydencja o łącznej pow. 490m2 zbudowana jest z materiałów ceramicznych, kryta dachówką. Stolarka okienna i drzwiowa drewniana.
Budynek posiada centralne ogrzewanie gazowe.
Podłogi parteru i piwnicy wyłożone są kamieniem i ceramiką, pod którymi zainstalowano dodatkowo podgrzewanie posadzki. Podłogi piętra pokryte są parkietem dębowym.
W części piwnicznej o łącznej powierzchni 190m2 znajdują się: sala klubowa, pomieszczenie rekreacyjne z sauną i jaccuzi oraz pomieszczenia gospodarcze, magazynowe.
Parter budynku o pow. 150m2 mieści przestronny hol, 50m2 salon z oranżerią, gabinet, jadalnię. Salon i gabinet na parterze oraz sala klubowa w piwnicy posiadają własne kominki. Pomieszczenia na parterze zabezpieczone są dodatkowo roletami antywłamaniowymi z programatorem. Kuchnia wyposażona jest w kompletny osprzęt AGD.
Piętro budynku o powierzchni 150m2 mieści cztery apartamenty - sypialnie, każda z własną łazienką i garderobą oraz pomieszczenia gospodarcze.
Dom posiada kompletną instalację telewizji krajowej antenowej i satelitarnej oraz instalację telefoniczną.
Nieruchomość jest ogrodzona i wyposażona w instalację alarmową oraz kamery monitorujące teren.
Cena nie obejmuje opłat za media, śmieci. Kaucja dwumiesięczna.
Wolne od zaraz.
Zapraszam do oglądania.