Warszawa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 1 305 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 14
  • Lokalizacja : Warszawa Wilanów
  • Piętro: 1 na 2
  • Numer oferty : ARM732549
  • Cena za m2 : 2988.51 PLN

Do sprzedaży łącznej: połowa bliźniaka oraz dom z ogrodem w prestiżowej części Wilanowa. Powierzchnia działki to 1305 m2.

Połowa bliźniaka o powierzchni 299 m2, w obecnej formie podzielona jest na dwie niezależne części z osobnymi wejściami i klatkami schodowymi. Części te można łatwo połączyć, wyburzając ścianę w korytarzu.
Część pierwsza bliźniaka - od ulicy, jako biura:
Parter: pomieszczenie dla ochrony wraz z kuchnią, WC.
Piętro: 3 pokoje, 2 x WC + łazienka
Poddasze: duże pomieszczenie biurowe, 2 pokoje (z wyciszającymi ekranami na ścianach „pod studio dźwiękowe”)
Piwnica: 2 pomieszczenia gospodarcze, łazienka, WC, kotłownia
Część druga bliźniaka - od ogrodu, jako niezależna kawalerka:
Parter: salon połączony z półotwartą kuchnią, łazienka z prysznicem. Całość w stanie „deweloperskim”.

Dom jednorodzinny o powierzchni 300 m2 znajduje się w głębi działki.
Parter: przestronny salon z wyjściem na taras i ogród, gabinet, pokój gościnny, kuchnia z możliwością podłączenia dwóch kuchenek gazowych, WC, przedpokój,
Piętro: 4 pokoje, 1 pokój - przedzielony niepełną ścianką na dwa otwarte pokoiki, garderoba, łazienka, WC,
Poddasze: duże pomieszczenie biurowe
Piwnica: pokój pod biuro lub siłownię, duże pomieszczenie w którym znajduje się mniejsze, wcześniej pełniące funkcję serwerowni. W pomieszczeniu tym znajduje się bezpośrednie wyjście do ogrodu, na tył budynku.
W głębi ogrodu jest oczko wodne z kaskadą. Obecnie ze względów praktycznych nie jest uruchomione. Na końcu działki znajduje się funkcjonalny domek gospodarczy.

Nieruchomości te oddziela długi garaż z bramami otwieranymi na pełną szerokość. W garażu znajduje się kanał samochodowy oraz WC.
W drodze przejazdowej ustanowiona jest służebność gruntowa na rzecz każdoczesnego właściciela działki. Polega na prawie przechodu i przejazdu przez bramę od ulicy głównej przez przelotowy garaż oraz na prawie korzystania z pasa gruntu o szer. 1,20 m.

Nieruchomość ta usytuowana jest w bardzo atrakcyjnej części pięknego Wilanowa przy lokalna ulicy o cichym i spokojnych charakterze. Bardzo dobre połączenie autobusowe z centrum Warszawy.
W bliskiej okolicy jest szkoła podstawowa, przedszkole oraz Pałac w Wilanowie 1,3 km. Centrum Handlowe i kino Sadyba Best Mall 2,6 km.
W odległości 7 km znajduje się Park Kultury w Powsinie, 6 km tereny rekreacyjne Lasu Kabackiego, do których prowadzi wygodna ścieżka pieszo-rowerowa.

Bardzo dobra lokata środków finansowych. Możliwość zamieszkania w domu jednorodzinnym z jednoczesnym prowadzeniem działalności gospodarczej w bliźniaku.

Zapraszam na prezentację.