Piaseczno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
690 000 PLN
Cena za m2
4 545,16 PLN
Rynek
Pierwotny
Rodzaj budynku
Segment
Rok budowy
2018
Piętro
0
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
5
Typ kuchni
Aneks
Liczba balkonów
1
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Jeżeli poszukujesz nowoczesnej nieruchomości dla rodziny w bardzo dobrej lokalizacji w zielonej części Piaseczna, ta oferta jest dla Ciebie!

Kompleks segmentów obejmować będzie sześć w zabudowie szeregowej, jednopiętrowych budynków o pow. 151,81 m2. Budynki posadowione są na atrakcyjnie położonej działce i zostaną oddane do użytku przyszłych właścicieli w stanie "deweloperskim", tj. tynkami gipsowymi, wylewkami, białym montażem elektrycznym (włączniki i gniazda) oraz dwufunkcyjny kocioł gazowy i parapety wewnętrzne.
Inwestycja to kompleks budynków z wydzielonymi ogrodami, oraz dodatkowo loggia na piętrze.
Garaż w bryle budynku i miejsce postojowe przed budynkiem.
Zakończenie budowy planowane jest na II kwartał 2019r.
Na atrakcyjność nieruchomości niewątpliwie składa się też fakt, że położona jest w miejscu, w którym można uniknąć miejskiego zgiełku, pozwala aktywnie spędzać czas i na chwilę przenieść się w rejon wyciszenia i wypoczynku.
W pobliżu szkoła, przedszkola, przystanek komunikacji miejskiej i lokalnej.

Zakup na rynku pierwotnym bez PCC-2, zakup bez prowizji od kupującego.

Zapraszam na prezentację!

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Zabudowa niska, Rzeka, Przedszkole, Szkoła, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki

Kontakt

AdReM Nieruchomości

Telefon:
22 245 20 23
Email:
biuro@ad-rem.com.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AdReM Nieruchomości Sp z o.o.  z siedzibą w Warszawie (02-703) przy ul. Bukowińskiej 24a/34 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest AdReM Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-703) przy ul. Bukowińskiej 24a/34. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).Więcej Informacji