Konstancin-Jeziorna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Przeznaczenie działki
Usługowa
Szerokość działki (mb.)
43
Długość działki (mb.)
69
Kształt działki
Nieregularny
Działka narożna
Tak
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ogrodzenie
Metalowe

Opis nieruchomości

Mamy do wynajęcia utwardzony plac o pow. 3000 m wraz z zapleczem biurowym (około 100 m). Dwa pokoje biurowe, 2 pomieszczenia gospodarcze dla pracowników (np. na szatnie), łazienka z prysznicem, kuchnia.

Isnieje możliwość wynajęcia placu o powierzcni 7000 m. za dodatkową opłatą. Możliwość podnajęcia również części magazynowej.

Dobry szeroki wjazd. Blisko dojazd do Warszawy i Piaseczna.

Kaucja jednomiesięczna + media.

Zapraszam na prezentację !

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

AdReM Nieruchomości

Telefon:
22 245 20 23
Email:
biuro@ad-rem.com.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AdReM Nieruchomości Sp z o.o.  z siedzibą w Warszawie (02-703) przy ul. Bukowińskiej 24a/34 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest AdReM Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-703) przy ul. Bukowińskiej 24a/34. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).Więcej Informacji